První příspěvek

One Response to “První příspěvek”

  • 33Leonora says:

    I must say it was hard to find your website in google.
    You write awesome articles but you should rank your page higher
    in search engines. If you don’t know how to do it search
    on youtube: how to rank a website Marcel’s way

Leave a Reply

Objednejte / poptejte díly

Náhradní díly pro notebooky - E-SHOP

Vstupte do e-shopu s náhradními díly na notebooky, odešlete objednávku dílu nebo nezávaznou poptávku.

Naši obchodníci Vám obratem odešlou potvrzení Vaší objednávky, případně aktualizovanou cenovou nabídku včetně termínu dodání dílu.

Náhradní díly pro notebooky - sestava

Provozovatel E-SHOPu

ABAX servisní centrum s.r.o. Největší Notebook servis v České rep. s 16-léty zkušeností
Doporučujeme navštívit
Nový interiér vynikne nejlépe, když se do něj položí plovoucí podlahy nebo podlahy z přírodního materiálu či jeho imitací. Naši podlaháři provedou odborné pokládky podlah či renovace podlah všech typů. Plovoucí podlahy nejlépe vynikají jako dřevěné podlahy či laminátové podlahy, ale pro svoji praktičnost se leckde uplatní také linoleum či marmoleum. Naši instalatéři zajistí všechny instalatérské práce - plynoinstalace, vodoinstalace , kanalizace, rozvody vytápění. Instalatéři Ekomplex - kvalifikovaní vodaři , plynaři a topenáři. Naši krbaři a kamnáři dovedou kvalitně postavit krby či kamna.
Doporučujeme navštívit
Plánujete výměnu nebo renovaci Vaší staré podlahy ? Naši zkušení podlaháři Vám odborně položí plovoucí podlahy všech druhů. Pokládáme dřevěné podlahy, laminátové podlahy, dřevěné parkety, korkové podlahy, bambusové podlahy, linoleum i marmoleum. Plovoucí podlahy vynikají mnohými praktickými výhodami, rychlou pokládkou a příznivou cenou. Je-li odborná pokládka podlah u konce, nastoupí do Vašeho bytu malíři pokojů, kteří provedou kvalitní malování bytu tak, abyste se do pokoje s novou podlahou mohli ihned nastěhovat. Nejste-li vyučení malíři pokojů, přenechejte odborné práce zkušeným malířům, abyste se mohli v čase malování bytu věnovat Vašim koníčkům či práci. Zároveň připravíme komíny pro připojení topidla a naši kominíci zajistí čištění komínů i revize komínů . Revize elektrických zařízení provede revizní technik elektro , zajistíme ale i kvalifikované revize plynových zařízení.
Doporučujeme navštívit

Uvažujete o změně Vašeho interiéru ? Chcete vybudovat ve firmě nová pracoviště, nové učebny ve škole anebo si jen přejete kvalitně bydlet ? Naši sádrokartonáři vybudují interiéry ze sádrokartonu podle Vašich představ. Zároveň naši malíři zajistí veškeré malířské práce a nátěry sádrokartonu, abyste se do nového interiéru mohli ihned nastěhovat. Sádrokarton splňuje všechna kritéria moderního bydlení a ve spojení s kvalitně provedenými nátěry vytváří vysoce estetické prostory. Sádrokartonové příčky a sádrokartonové podhledy lze využít i pro nové rozvody elektrického vedení, LAN sítí apod. Nový interiér vynikne nejlépe, když se do něj položí plovoucí podlahy nebo podlahy z přírodního materiálu či jeho imitací. Naši podlaháři provedou odborné pokládky podlah či renovace podlah všech typů. Plovoucí podlahy nejlépe vynikají jako dřevěné podlahy či laminátové podlahy, ale pro svoji praktičnost se leckde uplatní také linoleum či marmoleum. Součástí rekonstrukce interiéru možná budou i instalatérské práce, tedy zásahy do vodoinstalace, kanalizace, vytápění . Naši instalatéři maji kvalifikaci plynoinstalatér, vodoinstalatér a topenář, ale disponujeme i odborníky na speciální způsoby výroby tepla, jako jsou tepelná čerpadla nebo tradiční krby a kamna.

Servis+náhradní díly Apple

Apple Parts

Servis produktů Apple

V roce 2010 jsme rozšířili nabídku o servis produktů Apple. Naše servisní centrum provádí pozáruční servis na tyto výrobky Apple :

Eshop - náhradní díly Apple

Náhradní díly Apple je možné objednat si i samostatně v našem eshopu Apple Parts. Najdete zde náhradní díly na tyto produkty:

Kde se poradit o problémech

Zlobí Vás Váš notebook ? Tušíte, že má vadný nějaký díl, ale nejste si jistí který ? Chtěli byste si notebook opravit svépomocí ? Zeptejte se na radu jiných uživatelů notebooků. Navštivte fórum Servisník , kde najdete dotazy a rady majitelů notebooků, jak řešili ten či onen problém. Poradí Vám zkušení kutilové i profesionální odborníci na opravy notebooků mnoha značek.

Tipy – rady – novinky