Vzhledem ke složitosti a vysoké integraci součástek na základní desce jsou právě mainboardy Packard Bell  považovány za nejdražší náhradní díly na notebooky, které můžeme na notebooky pořídit. Je dobré vyhnout se nákupu starších základních desek Packard Bell z bazarů a servisů notebooků – desky podléhají stárnutí a koupě staré základní desky je vždy sázkou do loterie. Základní desky notebooků Packard Bell mohou mít spoustu nejrůznějších závad, z nichž jen malá část je zjevných. Je spíše jisté, že vadnou základní desku neodhalíte při prvním spuštění notebooku, ale spíše při několikatýdenním provozu notebooku a to už může být na odstoupení od koupě pozdě.

Jak poznáme, že je vadná základní deska – mainboard notebooku Packard Bell

Základní desky notebooků Packard Bell mohou vykazovat nepřeberné množství závad, jejichž vyjmenování by zabralo tisíce stran webu. Mnohé z těchto závad není snadné jednoznačně identifikovat, jiné závady bývají kombinované s poškozením dalších komponentů notebooku a často hrozí při výměně základní desky v notebooku Packard Bell za novou, poškození i této nové základní desky – například při poruše power boardu , zdroje, akumulátoru anebo při nebo zkratu na kablících. Z výše uvedených důvodů je tedy žádoucí, aby diagnostiku, opravu nebo výměnu základní desky provedl vždy odborně zdatný a vybavený servis notebooků Packard Bell. Amatér nebo domácí kutil by se do diagnostiky nebo opravy základní desky notebooku Packard Bell, neměl nikdy pouštět.

Přesto je možné vyjmenovat několik nejčastějších projevů závad vadné základní desky notebooku Packard Bell

 • Notebook Packard Bell je zcela mrtvý a nelze jej zapnout
 • Notebook Packard Bell lze zapnout, rozsvítí se kontrolky ale systém nenaběhne
 • Notebook Packard Bell lze zapnout, začne najíždět, ale při startu se zastaví a na displeji nahlásí chybu systému
 • Notebook Packard Bell najede do Windows, ale při práci dochází k pádu systému – tzv. modrá smrt – objeví se modrá obrazovka s výpisem chyb
 • Notebook Packard Bell najede a funguje, ale při práci náhle bez zjevných příčin zatuhává – pomůže jen restart
 • Notebook Packard Bell se při práci vypíná
 • Notebook Packard Bell nenabíjí akumulátor nebo nefunguje z akumulátoru
 • Notebook Packard Bell zobrazuje nesmysly a podivná varovná a chybová hlášení
 • Na notebook Packard Bell nelze nainstalovat běžné aplikace nebo operační systém

Základní desky na notebooky Packard Bell – prodej jen společně s opravou notebooku

Výměny a opravy mainboardů notebooků Packard BellExistují tisíce dalších možných závad notebooků Packard Bell, jejichž příčinou je vadná základní deska. Projevy mnohých závad se shodují s projevy závad dalších částí notebooku Packard Bell a i odborník má často práci diagnostikovat správně vadný náhradní díl.

Proto při závadě, u níž máte podezření na vadný mainboard, vždy navštivte Packard Bell notebook servis a nekupujte rovnou novou základní desku – není zaručeno, že výměnou základní desky notebook opravíte a existuje riziko poškození nového dílu, byla-li příčina poškození v dalších komponentech notebooku Packard Bell.

Z výše uvedených důvodů neprodáváme základní desky na notebooky Packard Bell samostatně jako ostatní náhradní díly na notebooky. Vždy, když máte podezření na vadný maiboard notebooku, objednejte si u nás servis notebooku Packard Bell prostřednictvím on-line objednávky opravy. Pozor si dejte na nabídky mainboardů k notebookům Packard Bell v inzerátech. I když bude prodávající tvrdit, že nabízí na prodej novou základní desku, je málo pravděpodobné, že je deska skutečně nová. Žádný z tuzemských dovozců dílů pro notebooky Packard Bell neprodává mainboardy jako samostatné náhradní díly na notebooky Packard Bell ! Vždy jsou základní desky Packard Bell měněny zásadně v rámci řádného servisu notebooku Packard Bell.

Jak probíhá oprava notebooku Packard Bell s podezřením na vadnou základní desku – mainboard

 1. Vyplníte objednávkový formulář a připravíte notebook Packard Bell k odeslání do servisu
 2. Přijedeme si pro Váš notebook Packard Bell a odvezeme jej do servisního centra ABAX
 3. Naši technici provedou odbornou diagnostiku notebooku Packard Bell, zjistí pravou příčinu závady a posoudí rozsah nutné opravy.
 4. Nabídneme Vám cenově nejpřijatelnější variantu opravy notebooku Packard Bell – opravu základní desky nebo výměnu mainboardu Packard Bell za nový
 5. Objednat servis notebookuRozhodnete se, zda akceptujete nabídnutou cenu opravy a rozhodnutí nám sdělíte.
 6. Provedeme opravu notebooku Packard Bell v souladu s Vaším rozhodnutím nebo opravu ukončíme
 7. Odešleme Vám opravený notebook Packard Bell na Vaši adresu a poskytneme záruku na opravu

Provádíme opravy a výměny základních desek (servis mainboardů) těchto notebooků Packard Bell

Provádíme také servis notebooků a servis mainboardů ostatních značek notebooků !!

základní desky k notebookům Packard Bell

Neprodáváme základní desky samostatně jako náhradní díly na notebooky Packard Bell – výměny mainboardů notebooků Packard Bell zajišťujeme pouze v rámci servisních oprav provedených našimi techniky.