Plasty notebooků a plastové kryty notebooků Lenovo, případně kryty notebooků z kovů jsou náhradní díly pro notebooky Lenovo, chránící vnitřní funkční části notebooků před poškozením, zajišťují mechanické funkce notebooku a v neposlední řadě vytvářejí design konkrétního modelu notebooku, kterým se notebook odlišuje od svých konkurentů. Proto je udržování krytů a plastů notebooku Lenovo potřebné nejen k zachování jeho funkčnosti, ale je také žádoucí z důvodu estetických, protože vnější vzhled notebooku Lenovo prezentuje osobnost jeho majitele na veřejnosti. Náhradní díly na notebooky Lenovo v naší nabídce zahrnují plasty a kryty na notebooky Lenovo.

Proč dochází k poškození plastových krytů notebooků Lenovo

Plasty a kryty notebookůVnejší plastové kryty notebooků Lenovo jsou vystaveny mnoha nepříznivým vnějším vlivům a chrání funkční útroby notebooku před poškozením těmito vlivy. Z toho důvodu jsou to právě plasty a kryty, které odnesou špatné zacházení s notebookem jako první a ochrání tak před zničením pro provoz mnohem důležitější interní součástky notebooku Lenovo.

Mezi vlivy poškozující plastové kryty notebooku Lenovo patří

  • Nárazy, otěr, pády notebooku Lenovo
  • Zatížení notebooku jinými předměty například při převozu autem
  • UV záření a tepelné záření slunce a jiných světelných a tepelných zdrojů
  • Tepelné záření součástek vlastního notebooku Lenovo
  • Vlhkost a stříkající kapalina (voda, lidský pot, nápoje)
  • Opotřebení a zvýšená tuhost pantů displeje notebooku Lenovo
  • Nesprávná hrubá manipulace uživatele s notebookem Lenovo
  • Únava materiálu při běžném používání notebooku Lenovo – ulomení dílů

Jak poznáme poškozené kryty a plasty notebooku Lenovo a proč je nutné je vždy vyměnit

Jako jedna z mála součástí notebooku Lenovo nepotřebují poškozené plasty a kryty odbornou diagnostiku – jejich poškození bývá téměř vždy zjevné a viditelné pouhým okem. Přesto je potřeba notebook Lenovo občas pozorně prohlédnout – i malé téměř neviditelné praskliny mohou při zanedbání výměny poškozených plastů způsobit druhotně poškození dalších částí notebooku Lenovo.

Například oddalovaná výměna prasklých plastů displeje bude mít po určité době za následek poškození vlastního LCD panelu Lenovo, včas nevyměněná mechanika s ulomeným plastovým čelem zase způsobí zanesení vnitřního prostoru notebooku prachem, špatné chlazení a postupnou degradaci základní desky.

Prodáváme plasty a kryty na tyto notebooky Lenovo

Plasty a kryty jako náhradní díly na  notebooky ostatních modelových řad Lenovo nejsme schopní dodat.

Plastové kryty na notebooky

Plasty a kryty Vám odborně vymění náš servis notebooků Lenovo

Nejste odborníkem na servis notebooků Lenovo a obáváte se, že byste mohli při výměně plastových krytů Váš notebook Lenovo poškodit ? Nevadí – náhradní díly na notebooky Vám ochotně vymění náš specializovaný servis notebooků. V našem e-shopu máte alternativně možnost objednat si náhradní díly včetně opravy notebooku naším technikem. Objednat servis notebooku LenovoObjednáte náhradní díl, zajistíme odvoz Vašeho notebooku do našeho notebook servisu a notebook se Vám vrátí opravený včetně odborně namontovaného náhradního dílu. Navíc Vám náš servis notebooků Lenovo poskytne plnou záruku na montáž dílu. Notebook servis Lenovo zajistí odvoz notebooku Lenovo k opravě z jakéhokoli místa v ČR a po opravě jej zase zpět doručí. Zpracování cenové nabídky opravy zpracuje náš servis notebooků zdarma a Vy se v klidu rozhodnete, zda chcete opravu notebooku Lenovo realizovat.