Plasty notebooků a plastové kryty notebooků Asus, případně kryty notebooků z kovů jsou náhradní díly pro notebooky Asus, chránící vnitřní funkční části notebooků před poškozením, zajišťují mechanické funkce notebooku a v neposlední řadě vytvářejí design konkrétního modelu notebooku, kterým se notebook odlišuje od svých konkurentů. Proto je udržování krytů a plastů notebooku Asus potřebné nejen k zachování jeho funkčnosti, ale je také žádoucí z důvodu estetických, protože vnější vzhled notebooku Asus prezentuje osobnost jeho majitele na veřejnosti. Náhradní díly na notebooky Asus v naší nabídce zahrnují plasty a kryty na notebooky Asus.

Proč dochází k poškození plastových krytů notebooků Asus

Plasty a kryty notebookůVnejší plastové kryty notebooků Asus jsou vystaveny mnoha nepříznivým vnějším vlivům a chrání funkční útroby notebooku před poškozením těmito vlivy. Z toho důvodu jsou to právě plasty a kryty, které odnesou špatné zacházení s notebookem jako první a ochrání tak před zničením pro provoz mnohem důležitější interní součástky notebooku Asus.

Mezi vlivy poškozující plastové kryty notebooku Asus patří

  • Nárazy, otěr, pády notebooku Asus
  • Zatížení notebooku jinými předměty například při převozu autem
  • UV záření a tepelné záření slunce a jiných světelných a tepelných zdrojů
  • Tepelné záření součástek vlastního notebooku Asus
  • Vlhkost a stříkající kapalina (voda, lidský pot, nápoje)
  • Opotřebení a zvýšená tuhost pantů displeje notebooku Asus
  • Nesprávná hrubá manipulace uživatele s notebookem Asus
  • Únava materiálu při běžném používání notebooku Asus – ulomení dílů

Jak poznáme poškozené kryty a plasty notebooku Asus a proč je nutné je vždy vyměnit

Jako jedna z mála součástí notebooku Asus nepotřebují poškozené plasty a kryty odbornou diagnostiku – jejich poškození bývá téměř vždy zjevné a viditelné pouhým okem. Přesto je potřeba notebook Asus občas pozorně prohlédnout – i malé téměř neviditelné praskliny mohou při zanedbání výměny poškozených plastů způsobit druhotně poškození dalších částí notebooku Asus.

Například oddalovaná výměna prasklých plastů displeje bude mít po určité době za následek poškození vlastního LCD panelu Asus, včas nevyměněná mechanika s ulomeným plastovým čelem zase způsobí zanesení vnitřního prostoru notebooku prachem, špatné chlazení a postupnou degradaci základní desky.

Prodáváme plasty a kryty na tyto notebooky Asus

Plasty a kryty jako náhradní díly na  notebooky ostatních modelových řad Asus nejsme schopní dodat.

Plastové kryty na notebooky

Plasty a kryty Vám odborně vymění náš servis notebooků Asus

Nejste odborníkem na servis notebooků Asus a obáváte se, že byste mohli při výměně plastových krytů Váš notebook Asus poškodit ? Nevadí – náhradní díly na notebooky Vám ochotně vymění náš specializovaný servis notebooků. V našem e-shopu máte alternativně možnost objednat si náhradní díly včetně opravy notebooku naším technikem. Objednat servis notebooku AsusObjednáte náhradní díl, zajistíme odvoz Vašeho notebooku do našeho notebook servisu a notebook se Vám vrátí opravený včetně odborně namontovaného náhradního dílu. Navíc Vám náš servis notebooků Asus poskytne plnou záruku na montáž dílu. Notebook servis Asus zajistí odvoz notebooku Asus k opravě z jakéhokoli místa v ČR a po opravě jej zase zpět doručí. Zpracování cenové nabídky opravy zpracuje náš servis notebooků zdarma a Vy se v klidu rozhodnete, zda chcete opravu notebooku Asus realizovat.