Základní desky mainboardy na notebooky AcerVzhledem ke složitosti a vysoké integraci součástek na základní desce jsou právě mainboardy Acer  považovány za nejdražší náhradní díly na notebooky, které můžeme na notebooky pořídit. Je dobré vyhnout se nákupu starších základních desek Acer z bazarů a servisů notebooků – desky podléhají stárnutí a koupě staré základní desky je vždy sázkou do loterie. Základní desky notebooků Acer mohou mít spoustu nejrůznějších závad, z nichž jen malá část je zjevných. Je spíše jisté, že vadnou základní desku neodhalíte při prvním spuštění notebooku, ale spíše při několikatýdenním provozu notebooku a to už může být na odstoupení od koupě pozdě.

Jak poznáme, že je vadná základní deska – mainboard notebooku Acer

Základní desky notebooků Acer mohou vykazovat nepřeberné množství závad, jejichž vyjmenování by zabralo tisíce stran webu. Mnohé z těchto závad není snadné jednoznačně identifikovat, jiné závady bývají kombinované s poškozením dalších komponentů notebooku a často hrozí při výměně základní desky v notebooku Acer za novou, poškození i této nové základní desky – například při poruše power boardu , zdroje, akumulátoru anebo při nebo zkratu na kablících. Z výše uvedených důvodů je tedy žádoucí, aby diagnostiku, opravu nebo výměnu základní desky provedl vždy odborně zdatný a vybavený servis notebooků Acer. Amatér nebo domácí kutil by se do diagnostiky nebo opravy základní desky notebooku Acer, neměl nikdy pouštět.

Přesto je možné vyjmenovat několik nejčastějších projevů závad vadné základní desky notebooku Acer

 • Notebook Acer je zcela mrtvý a nelze jej zapnout
 • Notebook Acer lze zapnout, rozsvítí se kontrolky ale systém nenaběhne
 • Notebook Acer lze zapnout, začne najíždět, ale při startu se zastaví a na displeji nahlásí chybu systému
 • Notebook Acer najede do Windows, ale při práci dochází k pádu systému – tzv. modrá smrt – objeví se modrá obrazovka s výpisem chyb
 • Notebook Acer najede a funguje, ale při práci náhle bez zjevných příčin zatuhává – pomůže jen restart
 • Notebook Acer se při práci vypíná
 • Notebook Acer nenabíjí akumulátor nebo nefunguje z akumulátoru
 • Notebook Acer zobrazuje nesmysly a podivná varovná a chybová hlášení
 • Na notebook Acer nelze nainstalovat běžné aplikace nebo operační systém

Základní desky na notebooky Acer – prodej jen společně s opravou notebooku

Výměny a opravy mainboardů notebooků AcerExistují tisíce dalších možných závad notebooků Acer, jejichž příčinou je vadná základní deska. Projevy mnohých závad se shodují s projevy závad dalších částí notebooku Acer a i odborník má často práci diagnostikovat správně vadný náhradní díl.

Proto při závadě, u níž máte podezření na vadný mainboard, vždy navštivte Acer notebook servis a nekupujte rovnou novou základní desku – není zaručeno, že výměnou základní desky notebook opravíte a existuje riziko poškození nového dílu, byla-li příčina poškození v dalších komponentech notebooku Acer.

Z výše uvedených důvodů neprodáváme základní desky na notebooky Acer samostatně jako ostatní náhradní díly na notebooky. Vždy, když máte podezření na vadný maiboard notebooku, objednejte si u nás servis notebooku Acer prostřednictvím on-line objednávky opravy. Pozor si dejte na nabídky mainboardů k notebookům Acer v inzerátech. I když bude prodávající tvrdit, že nabízí na prodej novou základní desku, je málo pravděpodobné, že je deska skutečně nová. Žádný z tuzemských dovozců dílů pro notebooky Acer neprodává mainboardy jako samostatné náhradní díly na notebooky Acer ! Vždy jsou základní desky Acer měněny zásadně v rámci řádného servisu notebooku Acer.

Jak probíhá oprava notebooku Acer s podezřením na vadnou základní desku – mainboard

 1. Vyplníte objednávkový formulář a připravíte notebook Acer k odeslání do servisu
 2. Přijedeme si pro Váš notebook Acer a odvezeme jej do servisního centra ABAX
 3. Naši technici provedou odbornou diagnostiku notebooku Acer, zjistí pravou příčinu závady a posoudí rozsah nutné opravy.
 4. Nabídneme Vám cenově nejpřijatelnější variantu opravy notebooku Acer – opravu základní desky nebo výměnu mainboardu Acer za nový
 5. Objednat servis notebookuRozhodnete se, zda akceptujete nabídnutou cenu opravy a rozhodnutí nám sdělíte.
 6. Provedeme opravu notebooku Acer v souladu s Vaším rozhodnutím nebo opravu ukončíme
 7. Odešleme Vám opravený notebook Acer na Vaši adresu a poskytneme záruku na opravu

Provádíme opravy a výměny základních desek (servis mainboardů) těchto notebooků Acer

Provádíme také servis notebooků a servis mainboardů ostatních značek notebooků !!

základní desky k notebookům Acer

Neprodáváme základní desky samostatně jako náhradní díly na notebooky Acer – výměny mainboardů notebooků Acer zajišťujeme pouze v rámci servisních oprav provedených našimi techniky.